Nieuws

Solliciteer nu!

We zijn weer opzoek naar nieuwe commissieleden voor de congrescommissie en de alumnicommissie '20/ '21! 
LIjkt het jou leuk om actief te worden binnen onze vereniging en leuke en interessante eventen te organiseren? 
Solliciteer dan snel!

Congrescommissie 
Wil jij meer uit je studie halen en daarnaast ook nog eens nieuwe mensen leren kennen? Solliciteer dan voor de Congrescommissie bij Dorknoper! Ieder jaar organiseert deze commissie het congres met een informatief en actueel bestuurskundig thema. Dus lijkt het jou leuk om je aankomend jaar samen met medestudenten in te zetten voor weer een fantastisch congres? Solliciteer dan voor deze commissie!

Alumnicommissie
Nieuw dit jaar is de alumnicommissie! Deze commissie zal verschillende borrels organiseren voor alumni van onze vereniging. Lijkt het jou nou leuk om de banden met onze alumni warm te houden en gezellige borrels te organiseren? Solliciteer dan nu voor de alumnicommissie!

Indien je meer informatie wil of nog vragen hebt, kan je uiteraard een mailtje sturen naar bestuur@dorknoper.nl of contact met ons opnemen via onze social media kanalen!  

Solliciteren kan t/m 28 juni door een mail met je CV en een korte motivatie te sturen naar bestuur@dorknoper.nl

 

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren