Oudbesturen

Bestuur 2019-2020

Anne Fleur van der Meer (2018) Voorzitter
Luuk den Hertog (2018) Secretaris
Rosalinde Hekman (2017) Penningmeester
Pytsje Sijbesma (2017) Commissaris Activiteiten en Promotie
Bestuur 2019-2020.jpg
v.l.n.r.: Rosalinde Hekman, Luuk den Hertog, Anne Fleur van der Meer, Pytsje Sijbesma. Bestuursperiode: 16 mei 2019 - 27 mei 2020


Bestuur 2018-2019

Irma Bosma (2017) Voorzitter
Mark van Gurp (2016) Secretaris en commissaris Extern
Anniek Nijland (2017) Penningmeester
Christa Mulder (2017) Commissaris Activiteiten en Promotie
Bram van Ham (2017) Secretaris
PA090671.JPG
v.l.n.r.: Christa Mulder, Mark van Gurp, Irma Bosma, Anniek Nijland. Bestuursperiode: 9 mei 2018 - 16 mei 2019


Bestuur 2017-2018

Nadie Paulissen (2016) Voorzitter
Hielke Onnink (2016) Secretaris
Mirthe Buntjer (2016) Penningmeester
Marieke Diekema (2016) Commissaris intern
Robbert Jan Alting (2016) Commisaris extern
19727006_1541387065881321_999129485_o.jpg
v.l.n.r.: Marieke Diekema, Nadie Paulissen, Hielke Onnink, Robert Jan Alting, Mirthe Buntjer. Bestuursperiode: 11 mei 2017 – 9 mei 2018


Bestuur 2016-2017

Jorn Travaille (2015) Voorzitter
Rikst de Vries (2015) Secretaris
Merel van Dokkumburg (2015) Penningmeester
Pieter Polhuis (2015) Algemeen bestuurslid
bestuur_20162017.jpg
v.l.n.r.: Merel van Dokkumburg, Jorn Travaille, Pieter Polhuis, Rikst de Vries. Bestuursperiode: 19 mei 2016 - 11 mei 2017


Bestuur 2015-2016

Hinke de Groot (2014) Voorzitter
Ilse van Milgen (2014) Secretaris
Rense Kamstra (2014) Penningmeester
Annelie Lenting (2014) Commissaris Activiteiten
MG_8930.jpg
v.l.n.r.: Ilse van Milgen, Hinke de Groot, Rense Kamstra, Annelie Lenting. Bestuursperiode: 13 mei 2015 - 19 mei 2016


Bestuur 2014-2015

Anna Brouwer (2014) Voorzitter
Rutger Kooijman (2014) Secretaris
Bram de Groot (2014) Penningmeester
Annette Folkerts (2014) Commissaris Activiteiten
Michal Westland (2014) Commissaris Promotie
Bestuur 2014-2015
(v.l.n.r.): Bram de Groot, Annette Folkerts, Anna Brouwer, Michal Westland en Rutger Kooijman. Bestuursperiode: 8 mei 2014 – 13 mei 2015.



Bestuur 2013-2014

Tom Latenstein van Voorst (2014) Voorzitter
Remco van Riezen (2014) Secretaris
Christiaan Vermue (2014) Penningmeester
Steven Kroesbergen (2014) Algemeen bestuurslid
Bestuur 2013-2014
(v.l.n.r.): Remco van Riezen, Tom Latenstein van Voorst, Steven Kroesbergen en Christiaan Vermue. Bestuursperiode: 16 april 2013 – 8 mei 2014.



Bestuur 2012-2013

Bas Hazeborg (2014) Voorzitter
Frank Bentvelzen (2014) Secretaris
Bob Vroom (2014) Penningmeester
Iris Lindeboom (2014) Algemeen bestuurslid
Yente Morsink (2014) Algemeen bestuurslid
Bestuur 2012-2013
(v.l.n.r.): Iris Lindeboom, Frank Bentvelzen, Bas Hazeborg, Bob Vroom en Yente Morsink. Bestuursperiode: 23 maart 2012 – 16 april 2013.



Bestuur 2011-2012

Koen Mulder (2014) Voorzitter
Anneloes Brunt (2014) Secretaris
Wytze Spoelstra (2014) Penningmeester
Jenna Hulzebos (2014) Commissaris Activiteiten
Mark Rook (2014) Commissaris Promotie
Bestuur 2011-2012
(v.l.n.r.): Wytze Spoelstra, Anneloes Brunt, Koen Mulder, Jenna Hulzebos en Mark Rook. Bestuursperiode: 31 maart 2011 – 23 maart 2012.



Bestuur 2010-2011

Sjoerd van den Berg (2014) Voorzitter
Janneke Holman (2014) Secretaris
Floris Haisma (2014) Penningmeester
Iris van Buggenum (2014) Commissaris Activiteiten
Bestuur 2010-2011
(v.l.n.r.): Iris van Buggenum, Sjoerd van den Berg, Janneke Holman en Floris Haisma. Bestuursperiode: 29 maart 2010 – 31 maart 2011.



Het bestuur 2009 | 2010

(vlnr): Arthur Kamminga (voorzitter), Anneke de Jonge (redactie), Friso Jansen (penningmeester), Janine Jonker (secretaris) en Annika Blank (activiteiten).

Bestuursperiode: 17 maart 2009 – 29 maart 2010.

Bestuur 2009-2010
Bestuur 2009-2010



Het bestuur 2008 | 2009

(vlnr): Arthur Kamminga (penningmeester), Minke Wiersma (voorzitter), Matthijs Oosterhuis (secretaris), Nicole Hoogstra (redactie) en Jeroen Spit (activiteiten). 

Bestuursperiode: 23 juni 2008 – 17 maart 2009.

Bestuur 2008-2009
Bestuur 2008-2009



Het bestuur 2007 | 2008

(vlnr): Jeroen Spit (activiteiten), Janine Jonker (redactie), Nils Nijdam (voorzitter), Minke Wiersma (secretaris) en Arthur Kamminga (penningmeester).

Bestuursperiode: 25 mei 2007 – 23 juni 2008.

Bestuur 2007-2008
Bestuur 2007-2008



Het bestuur 2006 | 2007

(vlnr): Nils Nijdam (activiteiten), Niels van Oostveen (penningmeester), Arthur Kamminga (redactie), Amber Hornung (voorzitter) en Nienke Kroesen (secretaris). Nils en Arthur zijn in januari 2007 aan het bestuur toegevoegd.

Bestuursperiode: maart 2006 – 25 mei 2007.

Bestuur 2006-2007
Bestuur 2006-2007



Het bestuur 2005 | 2006

Bovenste rij: Hanneke Steen (voorzitter), Amber Hornung (onderwijs) en Niels van Oostveen (secretaris); onderste rij: Jannie Holthuis (penningmeester) en Gerine Visser (redactie).
Niet op de foto: Nienke Kroesen (activiteiten).

Bestuur 2005-2006
Bestuur 2005-2006



Het bestuur 2004 | 2005

(vlnr): Anton Klijn (redactie), Jarno Kamphuis (activiteiten), Jannie Holthuis (penningmeester), Gerine Visser (secretaris), Tiny Postma (onderwijs) en Hanneke Steen (voorzitter).

Bestuur 2004-2005
Bestuur 2004-2005

Onze sponsoren